Централізована бібліотечна система Дарницького району

Рік Японії В Україні

   Японія маленька, унікальна країна. Країна, що всупереч природі, досягла таких економічних висот, яким багато з людей, що живуть на нашій планеті, можуть тільки заздрити. Японія – це країна, яка зуміла стати однією з найбільш розвинених країн світу, не втрачаючи при цьому своїх традицій. Вона зберегла своє власне обличчя і навіть примусила інші країни звернутися до її досягнень, перейняти часточки її культурної спадщини.

   Цього року виповнюється 25 років із часу визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами. А 45 років тому духовні столиці наших держав – Київ і Кіото – розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів.

   Останнім часом Японія є одним з найкрупніших іноземних інвесторів в Україні.

   І саме 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Про це Президент України Петро Порошенко заявив в рамках офіційного візиту до Японії. Рішення про проведення року Японії в Україні направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі та ухвалене з метою сприяння вивченню історії Японії. «Така співпраця відповідає інтересам наших народів та слугує надійним фундаментом для подальшого розширення усього спектру співробітництва між нашими державами», – наголосив Президент України.

   В 2017 році в бібліотеках ЦБС започатковано роботу загальносистемного Проекту «Хару Мацурі – Свято весни в Японії», в рамках якого користувачі бібліотек району зможуть дізнатись багато цікавих фактів про Японію, про японську історію, культуру, мистецтво, літературу, традиції і звичаї японців. Ми проведемо віртуальні подорожі Країною Вранішнього Сонця, країни дивовижної та екзотичної. Нас чекають цікаві та різноманітні заходи.

Відкриття Року Японії в Україні в Дарницькому районі

Свято «Хару Мацурі – Свято Весни в Японії» в Дарницькому районі

Нічний феєрверк захоплюючих заходів в Рік Японії