Централізована бібліотечна система Дарницького району

Шкляр, В. Помста Баби Яги

Шкляр, В. Помста Баби Яги : оповідання : для дошкільного та молодшого шкільного віку / Василь Шкляр ; худож. К. Лавро. – Львів : АПРІОРІ, 2017. – 75 с. Шкляр, В. Помста Баби Яги : оповідання : для дошкільного та молодшого шкільного віку / Василь Шкляр ; худож. К. Лавро. – Львів : АПРІОРІ, 2017. – 75 с.

  Письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро створили нову подарункову книжку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це збірка яскравих оповідань про перше входження дитини у складний світ людських взаємин. Про пізнання добра і зла, які тісно сусідують як у реальному житті, так і в чарівній казці.

  Видання містить паралельний переклад оповідань англійською мовою, що неабияк прислужать розумненьким дітлахам, котрі вивчають найуживанішу іноземну мову.

(Бібліотека № 156)

 

 

Малкович, І. Ліза та її сни

Малкович, І. Ліза та її сни : казково-пізнавальна історія : для середнього шкільного віку / Іван Малкович ; намал. Женя Гапчинська. – Київ : А-БА-БА-ГА- ЛА-МА-ГА, 2015. – 26 с.Малкович, І. Ліза та її сни : казково-пізнавальна історія : для середнього шкільного віку / Іван Малкович ; намал. Женя Гапчинська. – Київ : А-БА-БА-ГА- ЛА-МА-ГА, 2015. – 26 с.

  Казково-пізнавальна історія про дівчинку, яка завдяки крилам, що їх придумав Леонардо да Вінчі, побувала в майстернях найяскравіших постатей світового малярства – від Ботічеллі до Далі.

(Бібліотека № 156)

 

 

Дерманський, С. Казки дракона Омелька

Дерманський, С. Казки дракона Омелька : для малят від 2 до 102 / Сашко Дерманський ; іл. В. Пальчун. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 33 с. Дерманський, С. Казки дракона Омелька : для малят від 2 до 102 / Сашко Дерманський ; іл. В. Пальчун. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 33 с.

  Нова книжка Сашка Дерманського – це довгоочікувана мандрівка у казковий світ дракона Омелька – невтомного казкаря, що складає безліч казок, але йому завжди бракує слухачів. Прочитай і полюби його казки.

(Бібліотека № 156)

 

 

Порхун, І. 27 причин читати книгу

Порхун, І. 27 причин читати книгу / Ірина Порхун. – К. : ПП «Агенство по розповсюдженню друк», 2016. – 88 с. : іл.Порхун, І. 27 причин читати книгу / Ірина Порхун. – К. : ПП «Агенство по розповсюдженню друк», 2016. – 88 с. : іл.

У книзі розповідається, чому читання й на сьогодні є популярним заняттям. Розкрито таємниці привернення уваги школярів до мистецтва прочитання текстів. Наведено переваги сучасних умов для самостійного читання книжок порівняно з тими, що були колись.

Посібник стане активним помічником батьків та вчителів. Призначений для молодшого шкільного віку.

(Публічна бібліотека сімейного читання №160)

  

 

Винничук, Ю. Історія одного поросятка

Винничук, Ю. Історія одного поросятка / Юрій Винничук, Кость Лавро. – Харків : ФОЛІО, 2015. – 24 с.Винничук, Ю. Історія одного поросятка / Юрій Винничук, Кость Лавро. – Харків : ФОЛІО, 2015. – 24 с.

Це казка про неймовірно спритне Поросятко, яке розвалило королівський палац, перемогло лютих розбійників, а потім стало – подумати тільки! – капітаном піратського корабля! Ну як після цього французький король міг втриматися, щоб не запропонувати йому руку і серце своєї доньки? Тому нема нічого дивного, що цю казку вже полюбили діти у Франції, а в Україні було знято мультфільм.

(Публічна бібліотека сімейного читання №160)

 

Шевчук, В. «Панна квітів» та інші казки

Шевчук, В. «Панна квітів» та інші казки / В. Шевчук. – Т. : Богдан, 2015. – 256 с. – (Серія «Богданова шкільна наука»).Шевчук, В. «Панна квітів» та інші казки / В. Шевчук. – Т. : Богдан, 2015. – 256 с. – (Серія «Богданова шкільна наука»).

До книжки відомого українського письменника Валерія Шевчука увійшли вісім казок, написані для дітей.

Дивовижні герої, витворені уявою автора, не залишать байдужим жодного з вас. Отож поспішайте на зустріч із ними! Для широкого кола читачів.

(Бібліотека №157 для дітей)