Централізована бібліотечна система Дарницького району

Страшенко, О. І. «Прочитайте тую славу»

Страшенко, О. І. «Прочитайте тую славу» : [поезії] / О. І. Страшенко ; [упоряд.-ред. Р. Коваль]. ¬ Київ : Український пріоритет, 2016. ¬ 158 с. : іл., порт. ¬ (Бібліотека історичного клубу «Холодний Яр»).Страшенко, О. І. «Прочитайте тую славу» : [поезії] / О. І. Страшенко ; [упоряд.-ред. Р. Коваль]. ­ Київ : Український пріоритет, 2016. ­ 158 с. : іл., порт. ­ (Бібліотека історичного клубу «Холодний Яр»).

Поезії Ольги Страшенко про діячів Визвольного руху різних епох, починаючи від XVII ст. до українсько-російської війни на Донбасі 2014-2016 років.

Рекомендовано Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.

(ЦРБ ім. В. Стуса, єдина)

 

Малаш, О. В. Любові багато не буває

Малаш, О. В. Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. – Київ : Фенікс, 2016. – 270 с. : портр.Малаш, О. В. Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. – Київ : Фенікс, 2016. – 270 с. : портр.

Кожен мусить пройти шлях Любові, аби спізнати справжній сенс життя. Що краще - мати гроші на порятунок недужої дитини чи пробудити сумління в людях? Чи завжди добрий намір веде до здійснення твоєї мрії? Чи кожному дано перемогти невиліковну хворобу силою каяття та віри? І взагалі - що таке любов, як її виміряти та визначити межі?

Ми шукаємо вдень із ліхтарем себе та одне одного, раз у раз збиваємося з дороги, часом у розпачі падаємо на узбіччя. Але ніколи не перестаємо любити. Бо Любові багато не буває.

(Бібліотека сімейного читання №143)

  

Крижанівська, Т. І. Життя після літа

Крижанівська, Т. І. Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. – Київ : Фенікс, 2016. – 126 с. : портр.Крижанівська, Т. І. Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. – Київ : Фенікс, 2016. – 126 с. : портр. 

Тетяна Крижанівська – автор книг «Біла блискавка», «Смоковний сад», «Квіти твого божевілля», «Золоті поля: сто віршів», «Життя після літа». Лауреат премії Фундації Антоновичів за найкращу публікацію року і літературної премії імені Павла Тичини. Член Національної спілки письменників України.

«Життя після літа» - роман про «бачення ангела», творчість і незбагненність буття.

(Бібліотека сімейного читання №143)

 

 

Карп'юк, М. Ю. Дорога додому

Карп'юк, М. Ю. Дорога додому : [повість, оповідання] / М. Ю. Карп'юк. – Київ : Фенікс, 2016. – 175 с. : портр.Карп'юк, М. Ю. Дорога додому : [повість, оповідання] / М. Ю. Карп'юк. – Київ : Фенікс, 2016. – 175 с. : портр.

У дебютній книжці Марії Карп’юк «Дорога додому» вміщено однойменну повість та оповідання. Персонажі творів – звичайні люди, в яких прокидається те, на що вони зовсім не очікували. Чи зможуть герої впоратися із собою і чи знайдуть шлях до закамарків душі – дорогу додому?

(Бібліотека сімейного читання №143)

 

 

 

 

Карпенко, О. О. Підручник янгола

Карпенко, О. О. Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. – Київ : Фенікс, 2016. – 255 с.Карпенко, О. О. Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. – Київ : Фенікс, 2016. – 255 с.

Ноель - незвичайний студент. Він вчиться на янгола. Аби отримати омріяний диплом, потрібно у триденний термін зупинити людину, яка стоїть на межі самогубства, допомогти їй повірити у себе та подарувати їй любов. А це завдання не з простих, адже підопічний - багатій та знаменитість, спокушений популярністю і самотністю Джеф Ербі, один із найкращих саунд-продюсерів Америки. Джеф чує все: і музику, і фальш оточуючих, і внутрішній голос, але знову і знову «переграє» недосвідченого студента-янгола. І собі, і Ноелеві на біду.

Іронія, гумор, філософічність і лірика, сплетені з елементами детективу та пародії на світ сучасного шоу-бізнесу - такий літературно-світоглядний мікс захоплює і занурює читача у чарівний світ. Одні кажуть, що це казка. Інші вважають «Підручник янгола» Шляхом до Самого Себе.

(Бібліотека сімейного читання №143)

Несбіт, Е. Діти залізниці

Несбіт, Е. Діти залізниці : роман / Едіт Несбіт ; пер. з англ. О.Ломакіної. – Київ : Знання, 2016. – 207 с.Несбіт, Е. Діти залізниці : роман / Едіт Несбіт ; пер. з англ. О.Ломакіної. – Київ : Знання, 2016. – 207 с.

Юні герої роману “Діти залізниці” відомої англійської письменниці Едіт Несбіт (1858—1924) навчаються в школі та мріють про пригоди. Загадкові обставини змусили їхню сім’ю переселитися із садиби у передмісті Лондона до сільського будинку поблизу залізниці. Розпочалося нове життя, сповнене несподіваних пригод і таємниць. Кмітливість, винахідливість, налаштованість на добрі справи допомагають дітям запобігти аварії поїзда, погасити пожежу, врятувати пораненого хлопчика, стати надійними помічниками дорослим і знайти серед них багато справжніх друзів.

(Бібліотека сімейного читання №143)