Централізована бібліотечна система Дарницького району

«

»

ЦБС Дарницького району

Громадські слухання, щодо перейменування районної бібліотеки імені Зої Космодем'янської для дітей

2 серпня в приміщенні бібліотеки № 159 відбулись громадські слухання мешканців Дарницького району щодо перейменування районної бібліотеки імені Зої Космодем'янської для дітей. Учасниками заходу стали небайдужі мешканці району, представники Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та ЗМІ, члени громадських організацій та працівники Централізованої бібліотечної системи району.

Серед запропонованих варіантів назв для бібліотеки, в ході on-line-голосування у мережі Інтернет та опитування користувачів, більшістю голосів було підтримано пропозицію присвоєння даній бібліотеці ім’я українського письменника, поета та перекладача Грицька Бойка.

Перед голосуванням головний бібліотекар з масової роботи ЦРБ ім. В. Стуса Катерина Сенько розповіла про життєвий шлях та творчу діяльністю митця. У виконанні учнів школи № 89 Бондаренка Дані та Артеменко Даші прозвучали вірші із творчого доробка поета, а записи пісень на вірші Грицька Бойка, знайомих кожному з дитячих років, повернули присутніх у дитинство.

Учасники громадського обговорення також висловили свою підтримку даної пропозиції і проголосували за перейменування районної бібліотеки імені Зої Космодем'янської для дітей та присвоєння їй імені Грицька Бойка, імені, яке займе достойне місце в пам’яті українців.