Централізована бібліотечна система Дарницького району

«

»

ЦБС Дарницького району

Свято відкриття літнього читального залу «Бібліотека просто неба ‪‎- Бібліотека Open Air» у Парку «Позняки»

Що робить бібліотека влітку? Звісно працює для своїх користувачів. Та з приходом літа так хочеться вдосталь насолодитися сонечком та свіжим теплим повітрям. Тож - бібліотека йде до парку!

 

 

Сьогодні, чудового сонячного літнього дня, в чарівній атмосфері Парку «Позняки», Централізована бібліотечна система Дарницького району відкрила для дарничан Літній читальний зал «Бібліотека просто неба - Бібліотека Open Air». В улюбленому місці відпочинку мешканців мікрорайону створено затишний куточок, де кожен бажаючий зможе цікаво і пізнавально провести дозвілля з книгою, переглянути цікаві журнали, взяти участь у голосних читаннях, безкоштовних майстер-класах, пограти в настільні ігри, поспілкуватися та просто отримати позитивні емоції. В Літньому читальному залі буде запропоновано «Буккросинг» - вільний обмін книгами, коли кожен, хто має вдома уже прочитану книгу, приносить її сюди, а взамін бере іншу - ще не читану. 

З відкриттям «Літнього читального залу» дарничан прийшли привітати координатор Громадського Руху «Тут починається Київ» Геннадій Сінцов,  представники Управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, що надали допомогу і підтримку у втіленні Проекту.

У святковому відкритті взяли участь сучасні українські письменники та поети, члени Національної спілки письменників України: Петро Петрович Засенко — український поет та перекладач, лауреат премії ім. А. Малишка, заслужений працівник культури України, Віктор Васильович Женченко — український співак, поет і перекладач, Заслужений артист України, Заслужений діяч мистецтв України, Василь Михайлович Довжик — український поет і прозаїк, перекладач, драматург, актор театру і кіно, член Національної спілки театральних діячів.

А першими відвідувачами Літнього читального залу стали діти літнього пришкільного табору «Веселка» школи №309, які підготували віршовані привітання бібліотекарям, декламували вірші про книгу і читання та учні старших класів ліцею «Наукова зміна».

В ході Свята відкриття  Літнього читального залу мешканці мікрорайону дізналися про особливості, можливості та умови роботи «Бібліотеки просто неба». Партнерами відкриття Проекту виступили учбові і позашкільні організації району, комунальне підприємство Дарницького району за підтримки Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошуємо дарничан до Літнього читального залу! Теплих та надзвичайних емоцій вистачить на всіх!!! Зустрічаємось біля «Груші»!!!

Світлини дивись тут